Hotell

2015 aastal avatud hotell Ankur asub Mustvee kesklinnas. Hotelli toad on juurdeehitus 50.ndatel ehitatud majal. Hotellis on 11 tuba, kokku on võimalik majutada maksimaalselt 29 inimest.

Majutust pakutakse tubades, kus on satelliittelevisioon ning privaatne vannituba. Kohapeal on tasuta parkimise võimalus.

Hotelli tubades on klassikaline, pastelsetes toonides sisekujundus. Pakkuda on nii vaip- kui ka parkettkattega tubasid.

Laps vanuses kuni 5 aastat (kaasarvatud) majutatakse tasuta ühte tuppa koos täiskasvanu(te)ga. Laps 6 – 12 aastat majutuse hind on 10 € /öö. Lapsi alates 13. eluaastast ja vanemaid loetakse täiskasvanuteks. Lisakoht täiskasvanule on 15€ /öö.

Meie hotellis on võimalik tasuda sularahas, Visa, Maestro, Mastercard, American Express kaartidega.

Maja teisel korrusel asub Ankur restoran. Restoran mahutab kuni 100 inimest. Pakume peo-, peie- ja pulmalaua võimalust, gateringi teenust ja grupimenüüd. Samuti on võimalik mängida piljardit. Maja esimesel korrusel asub pood, kus pakutakse riideid, jalatseid, pudukaupa.

Ankur hotell asub 500 m kaugusel Peipsi järvest, kus saab nautida rannamõnusid ja kus asub National Geographic kollane aken.

Hotelli kõrval asub bussijaam ja toidukauplused. Mustvees asub 5 kirikut, mis jäävad hotellist 3-10 min jalautukäigu kaugusele. 5 min. jalutuskäigu kaugusel asub Vanausuliste muuseum. Hotelli vastas asub hiljuti renoveeritud Mustvee Kuktuurikeskus, kus on avatud kaalumuuseum. 500 m kaugusel asub uus Mustvee sadamahoone.